• This event has passed.

Рад са децом која имају развојне и здравствене тешкоће

12.01.22 @ 19:00 - 21:00

Вебинар је намењен васпитачима у предшколским установама Теме: • Стицање и унапређивање знања о специфичним развојним и здравственим проблемима деце. • Способност њиховог препознавања, њихова манифестација и утицај на целокупан дечији развој и учење. • Утицај на социјално окружење детета и однос према вршњацима. • Могућност њихове корекције, формирање адекватног приступа и препоруке за рад. • Препоруке и идеје за израду дидактичког материјала за рад са децом са проблемима у развоју. • Школе за образовање ученика са сметњама у развоју, као сервиси додатне подршке, како за запослене тако и за децу са сметњама у развоју. За присуство на вебинару добијају се потврде за интерно стручно усавршавање од 4 сата.

Date:
12.01.22