• This event has passed.

? Међународна РАЗВОЈНА РАКЕТА ?

03.10.22 @ 18:30 - 08.10.22 @ 20:00

🌕 Спремите се за свемирски пут од 03. – 08. Октобра 2022.   🚀 ТЕМЕ и ПРЕДАВАЧИ: 💫 МЕРКУР: Отилиа Велишек-Брашко, Педагошко друштво Војводине: Монтессори педагогија и актуална парадигма предшколства: сличности и разлике 💫 ВЕНЕРА: Рената Крижанић, Виртоград: Образовањеј усмерено на снагу детета и откривање талената 💫 ЗЕМЉА: Тамара Подворац, ДНД Озаљ: Здрав као змај – правилна исхрана дјеце 💫 МЕСЕЦ: Александра Иконов, СТЕМ ЗБОРНИЦА: Занимљива биологија – експерименти за будуће истраживаче 💫 МАРС: Лејла Касумагић-Исламбеговић: Музиком до емпатије 💫 ЈУПИТЕР: Марина Кефеља и Сандра Троскот Угрчић: Елементи спортског програма у дечијем вртићу кроз свакоднвни покрет и интегрисано учење 💫 САТУРН: Валентина Грбић, Образовни центар Кон-Тики: Водич кроз стрес 💫 УРАН: Ивана Кркотић. НВО Савремени развојни центар: Сарадња с родитељима деце с развојним потешкоћама 💫 НЕПТУН: Лемана Терзимехић: Како што успјешније припремити децу за полазак у школу?

Start:
03.10.22 @ 18:30