• This event has passed.

Dobro planirana dodatna obrazovna podrška učeniku putem IOP-a put je i osnov za uspešan razvoj učenika i rad nastavnika

06.10.23 @ 18:00 - 20:00

Ovaj vebinar pruža mogućnost da unapredite svoje znanje i veštine u dobrom planiranju dodatne obrazovne podrške učenicima putem individualnog obrazovnog plana – IOP-a. Nastavniku je IOP od velike pomoći pri realizaciji svakodnevnih aktivnosti u učionici, a učenicima pomoć i podrška u razvoju. Takođe, olakšava praćenje i vrednovanje postignuća učenika.

Na ovom vebinaru dobićete konkretna, jasna, precizna uputstva i primere kako da sačinite pedagoški profil učenika, plan mera individualizacije, personalizovani program nastave i učenja, kako da pratite i vrednujete iop i ostale važne informacije vezane za IOP.

Kao prilog uz vebinar dobićete pomoćne radne materijale korisne za rad.

Date:
06.10.23