Pridružite nam se na vebinaru na temu projektne nastave. Ovo je odlična prilika da osvežite svakodnevni rad u odeljenju, razredu i školi i učinite atmosferu znatno pozitivnijom i kreativnijom u odnosu na uobičajenu svakodnevicu.

Tokom vebinara ćemo obraditi sledeće teme:
Tema 1: Projektna nastava
  • Razlika između klasične i projektne nastave
  • Efekti projektne nastave u obrazovno-vaspitnom radu
  • Uloga nastavnika i učenika
  • Šta je projekat?
  • Vrste projekata
  • Faze u pripremi projekta
  • Primer projekta: Ekološka nedelja
  • Tema 2: Primer dobre prakse – Humanitarna čajanka: “U šoljici čaja – svet pun sjaja”
  • Pisana priprema za navedeni školski projekat
  • Aktivnosti po fazama projekta
  • Aktivnosti u okviru zatvaranja projekta
  • Tema 3. Fotografije sa finalne realizacije školskog projekta
    Prisustvom na ovom vebinaru steći ćete dublje razumevanje projektne nastave i njenih prednosti, kao i videti praktične primere kako se ona može primeniti u učionici. Ne propustite ovu priliku da poboljšate svoje nastavne veštine i stvorite pozitivnije i kreativnije okruženje za učenje za svoje učenike.

Označite svoj kalendar i registrujte se odmah!

Vebinar je namenjen nastavnicima osnovnih i srednjih škola, nastavicima razredne nastave.

Za prisustvo na vebinaru/odslučan snimak vebinara  dobijaju se potvrde za interno stručno usavršavanje od 4 sata kao i materijal sa vebinara!

Moguće je kupiti snimak ovog vebinara! I pogledati ga kad vama odgovara.

Kada kupite snimak vebinara:

• link za gledanje vebinara će biti aktivan 72h od kada prvi put kliknete na link
    • možete 3x da kliknete na link
    • dobićete sertifikat o odgledanom vebinaru
    • dobićete materijale sa vebinara
    Dragan Pavlovic

mr Dragan Pavlović

mr Dragan Pavlović, magistar didaktičko-metodičkih nauka, direktor, OŠ „Milutin i Draginja Todorović“, Kragujevac

Radio u nastavi 12 godina. Pedagoški rukovodilac škole odnosno direktor je od 2000. godine. Licencu za rad direktora stekao 2018.godine.

Aktivni učesnik obrazovnih promena u Republici Srbiji. Inicijator i učesnik brojnih projekata od nacionalnog i lokalnog interesa. Recenzent priručnika i nastavnih sredstava za učenike mlađih razreda osnovne škole. Autor i koautor Spomenice škole.

Jedan od autora i voditelja dva akreditovana programa za stručno usvaršavanje nastavnika, stručnih saradnika i direktora „Preduzetništvo – od ideje do realizacije“ i „Kako uspostaviti i realizovati međunarodnu prosvetnu saradnju?“. Realizovao više desetina obuka za direktore kandidate za sticanje licence.
    Ima objavljene stručne radove u zemlji i inostranstvu. Dobitnik lokalnih nagrada i priznanja.