• This event has passed.

Uvod u funkciju direktora škole kroz Pravilnik o standardima kompetencija direktora ustanove obrazovanja i vaspitanja

14.03 @ 18:00 - 20:00

Sve više ljudi se vraća prirodi i njenim efikasnim načinima lečenja i obogaćivanja organizma. Ako ste među njima ili želite da saznate više o tome, imamo sjajnu vest za vas – najavljujemo vebinar koji će vam pružiti obilje korisnih informacija.

Kroz ovaj vebinar naučićete kako da pripremite tinkture, masti, sapune, meleme i druge lekovite preparate kod kuće na lak i brz način. Ali, to nije sve! Osim praktičnog dela, učesnici će se upoznati sa teorijskim aspektima biljnih lekova, farmakološki aktivnim sastojcima biljaka, kao i biljkama koje deluju kao imunostimulatori i antiseptici.

Ovaj vebinar nije samo namenjen odraslima. On je idealan i za rad sa decom u vrtićima i školama. Obogaćen jednosmenskim radom, međupredmetnim povezivanjem i razvijanjem opštih i međupredmetnih kompetencija učenika, ovaj vebinar je prilagođen za sve generacije.

OPŠIRNIJE

Date: