„Брзо и лако до врхунских образовних визуала и наставних материјала у циљу обогаћивања наставног процеса“

Теме:

• Креативан наставник – креативни ученици
  • Наставник као креатор наставних материјала
  • Упознајмо Канву – бесплатну платформу за креирање врхунских образовних визуала
    • Упознајмо нови алат  – КАНВА за наставнике
    • Инсталација КАНВЕ
    • Контролна табла и основни алати
    • Практична знања за рад у Канви
  • Израда образовних презентација у Канви
  •  Креирање наставних листова уз помоћ унапред креираних шаблона
  • Креирање школских постера, плаката, обавештења, билтена и чланака за школски сајт или наставнички блог

НАПОМЕНА:

• учесници се и самостално могу организовати у веће групе и тиме остварити попуст
  • За присуство на вебинару добијају се потврде за интерно стручно усавршавање од 4 сата.
  • *Вебинар ће се одржати преко Zoom апликације

• Вебинар је намењен, васпитачима, професорима разредне наставе, професорима предметне наставе

Цена вебинара по учеснику: 900,00 дин
За пријаву већег броја учесника из једне установе, цене су следеће:
од 5 до 10 пријављених – 850 дин. по учеснику
од 11 до 20 пријављених – 800 дин. по учеснику
преко 20 учесника из установе – 750 дин. по учеснику

Биографија:

Драгана Јовановић, дипломирани мастер учитељ. Основне и мастер студије Педагошког факултета завршила као студент генерације. Добитник је повеље лауреата Универзитета у Нишу. Професионалну каријеру започела као едукатор и модератор креативних радионица за децу. Ради у основној школи у Београду као учитељ. У раду са децом свакодневно користи ИКТ, подстиче СТЕАМ и креативно учење. Стручни је сарадник за израду дигиталних материјала у једној издавачкој кући. Слободни је ликовни уметник, графички и веб дизајнер. Креатор је многих пдф радних свезака, онлајн квизова, едукативних игрица, интерактивних и видео лекција, полупрограмираних онлајн наставних материјала и других образовних ресурса.