Dva vebinara za sve zaposlene u osnovnim i srednjim školama!

Početak nove školske godine je pred nama i sa sobom donosi mnoge obaveze i izazove. Zato smo za vas pripremili dva ključna vebinara koji će vam pomoći da se bolje pripremite za izazove koji vas čekaju!

📌 Vebinar 1: “Priprema za početak školske godine u osnovnim i srednjim školama”

Datum: 23. avgust 2023, 18h

Ovaj vebinar će vam pomoći da razjasnite sve obaveze koje su pred vama, bilo da ste direktor, sekretar, stručni saradnik ili nastavnik. Razgovaraćemo o obavezama svake od ovih funkcija, propisanim Zakonom o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja (ZOSOV), kao i mnogim drugim relevantnim temama. A na kraju, pridružite se i Q&A sesiji sa našom gošćom, Jasminom Kočanović, diplomiranim pravnikom sa bogatim iskustvom u obrazovanju.

📌 Vebinar 2: “Prava i obaveze zaposlenih u osnovnim i srednjim školama u Republici Srbiji”

Datum: 24. avgust 2023, 18h

Na ovom vebinaru, detaljno ćemo razmotriti pravne okvire koji regulišu prava i obaveze zaposlenih u obrazovnom sektoru, uz poseban fokus na zarade, radne obaveze, disciplinske postupke, prava radnika i još mnogo toga. Pored toga, biće prilike za pitanja i odgovore uz našeg predavača, Milana Jevtića, dugogodišnjeg aktivistu i stručnjaku iz oblasti obrazovanja.

Specijalna ponuda!

Za one koji se odluče za oba vebinara, pripremili smo specijalnu ponudu: Paket oba vebinara za samo 1900 RSD! Ako se odlučite za pojedinačnu prijavu, cena jednog vebinara je 1100 RSD.

Ne propustite ovu priliku da se informišete, pripremite i postavite svoja pitanja stručnjacima iz oblasti. Čekamo vas!

Cena vebinara:

Cena za oba vebinara je RSD 1900, dok je cena pojedinacnog vebinara RSD 1100.

Vebinar je namenjen: učiteljima, nastavnicima osnovnih i srednjih škola, stručnim saradnicima.

Za prisustvo na vebinaru dobijaju se potvrde za interno stručno usavršavanje od 4 sata (po vebinaru).

• 6 do 10 prijavljenih – 5% popusta na ukupan iznos
  • od 11 do 20 prijavljenih – 10% popusta na ukupan iznos
  • preko 20 učesnika iz ustanove – 15% popusta na ukupan iznos

Upoznajte predavače

Jasmina Kočanović

Jasmina Kočanović,

Jasmina Kočanović, diplomirani pravnik. Osnovnu, srednju školu kao i Pravni fakultet završila u Kragujevcu.

Ima 28 godina radnog iskustva, od toga 16 godina u oblasti obrazovanja. 15 godina je radila kao sekretar u Osnovnoj školi „Prota Stevan Popović“ u Čumiću i Osnovnoj školi „Jovan Popović“ u Kragujevcu.

Od septembra 2021. godine je zaposlena u Akademiji strukovnih studija Šumadija, na radnom mestu: diplomirani pravnik za pravne, kadrovske i administrativne poslove – šef kancelarije Odseka Kragujevac.

Radila je godinama kao saradnik „Obrazovnog informatora“ i poseduje višegodišnje iskustvo u pisanju članaka iz oblasti osnovnog i srednjeg obrazovanja i vaspitanja, izrade modela opštih akata za osnovno i srednje obrazovanje i održavanju seminara iz oblasti obrazovanja.

Milan Jevtić

Milan Jevtić, završio je Pedagošku akademiju 1988. godine, a diplomirao je na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu na smeru profesor istorije.

Pre nego što se skrasio u Srednjoj stručnoj školi u Kragujevcu, gde i danas radi, Milan je radio kao zamena u više škola na različitim mestima.

Milan je takođe dugogodišnji aktivni sindikalista i bio je predsednik gradskog odbora sindikata u Kragujevcu. Takođe, od 2011. do 2019. godine bio je u Republičkom rukovodstvu reprezentativnog sindikata USPRS, a od 2012. do 2015. godine bio je potpredsednik.

Milan je bio deo pregovaračkih timova za usvajanje mnogih akata i jedan od potpisnika Posebnog kolektivnog ugovora za osnovne, srednje škole i domove učenika koji je usvojen 2015. godine.

Njegovo iskustvo u javnim raspravama i pregovaračkim timovima čini ga vrednim članom sindikata koji nastavlja da se bavi sindikalnim aktivizmom.

Dva vebinara za sve zaposlene u osnovnim i srednjim školama!

📌 Vebinar 1: “Priprema za početak školske godine u osnovnim i srednjim školama”

Datum: 23. avgust 2023, 18h

Datum: 24. avgust 2023, 18h

Specijalna ponuda!

Cena vebinara:

Cena za oba vebinara je RSD 1900, dok je cena pojedinacnog vebinara RSD 1100.

• 6 do 10 prijavljenih – 5% popusta na ukupan iznos
  • od 11 do 20 prijavljenih – 10% popusta na ukupan iznos